Hakkımızda

Bir gün içerisinde alışkanlıkların, beğenilerin ve fikirlerinle kaç kişiye ilham verdiğini biliyor musun? Hem günlük hayatın hem de sosyal medyadaki duruşunla ne kadar çok kişiyi etkilediğinin biz farkındayız. Şimdi ücretsiz marka deneyimleri yaşaman, çevrendeki trendleri belirlemen ve markalara ilham vermen için Involwe var.

Seni daha yakından tanıyarak ilgi alanlarına, zevklerine ve beğenilerine göre sana özel deneyim kitlerini sana ulaştırıyoruz, online deneyimlerin bir parçası olmanı ve özel marka etkinliklerine katılmanı sağlıyoruz. Fikirlerinin ne kadar değerli olduğunu biliyoruz ve duymak için sabırsızlanıyoruz.

Involwe’de sana özel marka deneyimlerini yaşaman, kendi çevreni etkileyerek trendleri belirlemen ve markalara ilham vermen için tek yapman gereken profilini oluşturmak ve sana soracağımız birkaç soruya cevap vermek.

Involwe her zaman ve tamamen ücretsiz bir platform olarak artık yanında. Seninle tanışmak için çok heyecanlıyız.

İletişime Geç
Sana Özel Marka Deneyimleri Tasarlıyoruz

Involwe’de ilgi alanlarına, özelliklerine ve yaşam tarzına uygun olarak sana özel marka deneyimlerini markalar ile birlikte tasarlayıp sana ulaştırıyoruz. Yorumların, beğenilerin ve fikirlerinle ne kadar etkili olduğunu biliyoruz!

Birlikte Dijital Ayak İzleri Yaratıyoruz

Yaşadığın marka deneyimleri ile birlikte online görevler yaparak dijital ayak izleri bırakman için çok heyecanlıyız.

Fikirlerini Duymak İçin Sabırsızlanıyoruz

Markalara ilham verecek fikirlerini çok merak ediyoruz. Deneyimlerinin ardından deneyimlerine dair sana soracağımız birkaç soruya cevap vermeni ve dijital görevleri yapmanı sabırsızlıkla bekliyoruz.